O nás

Vznik

Vznik

Cafe Frei bola založená dvomi spoločníkmi Tamásom Freiom a Tamásom Langárom v roku 2007. Tamás Frei sa dlhé roky zaoberal prieskumom hlavných oblastí pestovania kávy po celom svete. Nakoniec za pomoci talianskeho kávového odborníka Marca Cremoneseho vznikol špeciálny výber zrnkových káv (z takmer dvadsiatich krajín z troch kontinentov), ktorý je základom našich sedemdesiatich kávových nápojov.

Náš sortiment

Náš sortiment

Väčšinu našich káv si môžete vyžiadať bez kofeínu, bez sladenia a so širokou škálou mliečnych alternatív. Okrem káv ponúkame veľký výber sypaných čajov prémiovej kvality a vynikajúcich horúcich čokolád. Na horúce dni máme k dispozícií ľadové kávy a čaje, ale aj domáce limonády a šejky, ktoré vás zaručene ochladia. K našim nápojom ponúkame aj občerstvenie. Máme bohatý výber pekárenských výrobkov, pečiva, sendvičov a aj naše špeciálne, slané pochutiny.

Zameranie

Zameranie

V Cafe Frei je našim cieľom ponúkať zákazníkom produkty najvyššej kvality a za bezkonkurenčné ceny. Naše kávy, ktoré sú ručne zbierané a ručne triedené, sú dovážané z najkvalitnejších svetových plantáží Arabica. Či už je to chuť, vôňa alebo pôžitok – v Cafe Frei si každý nájde to svoje.

Ruka v ruke s ekologickosťou

Ruka v ruke s ekologickosťou

Naša spoločnosť sa taktiež zaviazala chrániť životné prostredie. Snažíme sa do našej pražiarne v Maďarsku prinášať stále viac a viac organických káv, ktoré budú použité v našich nápojoch, pričom pri dovoze vynechávame sprostredkovateľov, čím šetríme dodatočné náklady našich konečných zákazníkov. Rovnako tak “zelenú” kávu nakupujeme len od overených predajcov. Všade, kde je to možné, používame recyklovaný papier a naším cieľom je rozširovať nakupovanie ekologických produktov s certifikáciou Európskej Únie. Až 90 percent káv, ktoré ponúkame, majú nejakú formu medzinárodnej environmentálnej certifikácie, za čo sme veľmi pyšní.