Franchise

Franchise

Svetový trh a my

Láska ku káve je stále čoraz väčšia. Pre mnoho ľudí ide o neoddeliteľnú súčasť každodenného života. Svetový aj lokálny trh si vyžaduje kvalitné a spoľahlivé produkty v dobrej cene, s čo najmenšou ekologickou stopou. Naša rodina CAFE FREI je stabilným dodávateľom tých najchutnejších produktov vynikajúcej kvality pre všetkých. Kultúrna revolúcia vo svete kávy bezpochýb zahŕňa aj nás, a tak je v našich najvyšších prioritách neprerušovane prichádzať s inovatívnymi postupmi, no zároveň udržiavať aj poctivé tradičné receptúry.

Naša značka

Značka CAFE FREI vznikla v roku 2007 a výborne ju charakterizuje naše motto: Tradícia, no zároveň zmena a inovácia! Cieľom je za neustáleho dynamického pokroku a prínosu udržiavať nažive aj tradičné receptúry, ktoré sú mnohými zákazníkmi dlhodobo vyhľadávané. Sústreďujeme sa na tvorbu chuťovo aj esteticky špičkových kávičiek a rôznych iných nápojov a zákuskov. Našou prioritou je dodávať kvalitné služby aj produkty za tie najlepšie ceny, aby sme uspokojili čo najširšiu škálu milovníkov kávy. Prístup CAFE FREI je zodpovedný, no zároveň sa nebránime kreatívnemu nápadu počas procesu tvorby.

Obchodný model a príležitosti

CAFE FREI sa okrem tvorby kvalitného sortimentu plne venuje aj obchodným príležitostiam a spoluprácam. Naše flexibilné obchodné modely ponúkajú nespočetné množstvo alternatív pre priateľské spolupráce s ostatnými značkami a kaviarňami, či už menšími alebo väčšími. Sme plne pripravení šíriť sa po svetovej scéne a nadviazať spojenie s investormi a záujemcami, ktorí by radi spoločnými silami vytvorili siete kaviarní rôznych druhov a veľkostí.

Kontakt

V prípade záujmu o založenie franchise na slovenskom trhu nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: 0917 232 584.