Najchutnejšiu kávu čoskoro zažijete už aj v hlavnom meste Slovenska

calendar
author Cafe Frei
Najchutnejšiu kávu čoskoro zažijete už aj v hlavnom meste Slovenska

V Cafe Frei neustále pracujeme na tom, aby sme prinášali tú najlepšiu kávu, čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Naše prevádzky v Komárne a Dunajskej Strede sa tešia veľkému úspechu, za ktorý môžeme vďačiť aj vám – našim zákazníkom. Neustále vám prinášame nové variácie kávových nápojov, limonád alebo zákuskov, aby ste pri každej návšteve mali možnosť “obohatiť” svoje kávové portfólio.

Vaša spokojnosť a dôvera je naším hnacím motorom a núti nás neustále sa zlepšovať a prinášať naše prevádzky bližšie k vám. O tom svedčia aj najnovšie prírastky v rodine Cafe Frei. Už čoskoro budeme otvárať novú prevádzku priamo v Bratislave, v hlavnom meste Slovenska. Obyvatelia tohto historického mesta sa môžu tešiť na širokú ponuku káv, akú ešte nezažili. Kaviareň sa bude nachádzať vo veľmi obľúbenom multifunkčnom centre Nivy, kde si budete môcť vychutnať skvelú kávu pri čakaní na autobusovej stanici, alebo si jednoducho doplníte energiu pri zdĺhavých nákupných maratónoch. O najnovších prevádzkach vás budeme už čoskoro detailne informovať!

Ak vás zaujíma naša ponuka a chcete vedieť, ako to v našich kaviarňach vyzerá, neváhajte nás sledovať na sociálnych sieťach Facebook a Instagram pod názvom @CafeFrei_DunajskaStreda a @CafeFrei_Komarno_Komarom.

Tím CAFE FREI